FenC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ilişkimize bir süre ara verelim

PortalliAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGalleryRadyoGiriş yap

Resim Galerileri Yenilendi!

+2
Onur
6 posters
YazarMesaj
Onur
11 Fen C
Onur

Resim Galerileri Yenilendi! Empty
MesajKonu: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPerş. Ocak 18, 2007 3:06 am

Resim Galerisi Yenilendi ! Değişik bir sistem, Rock'n'Coke resimleri ve son dönem bi kaç resmi ekledim, bi geziniverin. Ulaşmak için tıklayınız.

Yeni bir sistem ve yeni eklenen resimlerle karşınızda. Resimleri kategorize ettim bu kez. Ayrıca orda göreceğeniz gibi mezuniyet ve balo resimleri çok az. Bunlardan daha fazla ulaştırın bana.

Ayrıca bu güzel flash sistemi bir sitede görüp, bana gösterip özendiren ve ilk keşfedeni olan Duygu'ya teşekkürlerimi sunarım. Kendisi her ne kadar benim çok bilmiş "hazır scripttir kesin bu, kendileri yapmamışlardır" tavırlarımı "hee hee kesin öyledir" gibi ezerek geçiştirmeye çalışsada, bu konularada çok bilmiş olduğum biraz doğru Very Happy.
11 Fen C

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPerş. Ocak 18, 2007 6:03 pm

sanki cok yavas calısıyo ama bu sistem
hem ben daha önce bi mankenin sitesinde görmüştüm bunu sanki Doutzen Kroes di
Onur
11 Fen C
Onur

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPerş. Ocak 18, 2007 6:18 pm

#8 demiş ki:
sanki cok yavas calısıyo ama bu sistem
hem ben daha önce bi mankenin sitesinde görmüştüm bunu sanki Doutzen Kroes di

hız olarak iyi ya, arada yavaşlıyo da, onun dışındakiler senin netin yavaşlığındandır. E hazır script her yerde karşına çıkabilir.
11 Fen C

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPerş. Ocak 18, 2007 9:33 pm

firefoxda calısmakta problemler yasıyo tek sorunu
--KUBRA--
11 Fen C

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyCuma Ocak 19, 2007 11:06 am

eline sağlık ben çok beğendimm
^^Duygu^^
11 Fen C
^^Duygu^^

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyCuma Ocak 19, 2007 10:14 pm

bizim de teknolojik galerimiz var artık.onurcum ben sana mezuniyet resimlerini atmıştım.nası yok oluo anlamadım!!!
11 Fen C

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPtsi Ağus. 13, 2007 1:19 pm

sayın yonetim artık internet hızımız artığına ve bir suru bulusma doğum gunu hede hode olduğuna gore buralardan duzgun resimleri toparlayıp sitemize koysak nası olur acaba?
gecen bakarken resimlerin cok eski yenilerinde hiç olmadığını fark ettik ve depresyona girerek buyuduğumuzu fark ettik desemde bunlar gereksiz bilgiler sonuc olarak yeni resimleri istiyoruz artık upload sorunu da daha da az sanki
(ben yardımcı da olurum istersen)
SeLeN
11 Fen C
SeLeN

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPtsi Ağus. 13, 2007 9:26 pm

ben de katılıorum kardeşime..resim paylaşımı da gayet yaparak halledebilriiz sanki bu olayı..
KaaN
11 Fen C
KaaN

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptySalı Ağus. 14, 2007 6:16 pm

Bana hangi buluşmalarda eksik olduğunu iletirseniz yardımcı olabilirim paylaşım konusunda.
http://www.fenerbahce.com
Onur
11 Fen C
Onur

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptySalı Ağus. 14, 2007 6:57 pm

şimdi güzel de, bende zibilyon tane resim var, hangisi sitede var hangisi yok, hangisi konulmaya değer bilemiyrem, ama koyarım bi ara hepsini
SeLeN
11 Fen C
SeLeN

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptySalı Ağus. 14, 2007 10:01 pm

Smile zibilyon tane..ehi..
11 Fen C

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyÇarş. Ağus. 15, 2007 3:50 pm

yeni yeni resimler ekleniyo gibi
bos vakit buldukca ekliyoruz
SeLeN
11 Fen C
SeLeN

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyÇarş. Ağus. 15, 2007 7:51 pm

teşekkür ederiz efendim..ellerinize sağlık..=)
Onur
11 Fen C
Onur

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPerş. Ağus. 16, 2007 4:15 pm

samet in eklediği çeşitli resimlerden sonra ben de hem galerinini rengini şeklini değiştirdim hem de uuu-beybi adını verdiğim 3lü seriyi ekledim, karışık fotoğraflar yer alıyor, sürekli aynı fotolar olmasın diye seçsem de, yine sürekli aynı fotolar var ahah Very Happy neyse her seride 36 fotoğraf var, bundan sonra bakmak kolay olsun diye galerileri 36 ve katları şeklinde düzenlemeyi de düşündüm, öyle güzel olur
SeLeN
11 Fen C
SeLeN

MesajKonu: Geri: Resim Galerileri Yenilendi!   Resim Galerileri Yenilendi! EmptyPerş. Ağus. 16, 2007 6:12 pm

süper onur..ellerine sağlık tekrar..

Resim Galerileri Yenilendi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim Galerilerine Yeni Resimler Eklendi